Růženín-surový-velký

249 Kč
Růženín - kámen lásky a přátelství
 Zpět na: Kameny a minerály

Růženín v nás probouzí něžnosti, přátelství a lásku. Pomáhá projevit dosud ukrývané city. Růženín prohlubuje i vnímavost našich smyslů k umění, zejména hudbě, oživuje v nás fantazii, bohatou inspiraci a tvořivého ducha. Jedná se o jeden z nejdůležitějších krystalů pro srdce a srdeční čakru. Pokud k sobě chcete přilákat lásku, není lepší minetrál než růženín.  

Růženín má také spoustu léčebných účinků: reguluje srdeční rytmus a pomáhá při nespavosti. Dále pomáhá při léčení nemocí pohlavních orgánů, u žen i mužů, a nepolodosti. Vydatnou pomocí je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie. Vnitřeně užívaná růženínová voda neutralizuje jedy, které svými myšlenkami, jednáním a špatnou životosprávou v sobě denně hromadíme. Povrchově léčí kožní záněty.

Také se doporučuje umístit větší kus růženínu do blízkosti přístrojů, které produkují elektromagnetické záření, jako je televize a počítač.     

Znamení:  Býk a Váhy     

Čištění a nabíjení: U kamenů pro léčení provádíme očistu vodou po každém použití!  U kamenů do bytových prostor jednou týdně.

Nabíjíme jej na nepřímém slunci. Oživuit jejich energii také můžeme, přechováme-li je na drůze křišťálu nebo ametystu.    

 

Tento jedinečný kus váží 520 gramů