Face roller - Avanturín

469 Kč
Skladem
Luxusní face roller pro masáž tváře z přírodního avanturínu
 Zpět na: Tromlované kameny

Face roller je nástroj tradiční čínské medicíny určený k péči o pleť. Vyrábí se z léčivých kamenů a minerálů. Je to ozdravovací, energetický a terapeutický nástroj určený k relaxační a omlazovací masáži obličeje, rozproudění lymfatického systému a zlepšení krevního oběhu.

Roller má na každém konci jeden otáčející se váleček. Větší je určen k použití na tváře, čelo a krk. Menším kamenem se masírují hůře dostupná místa a menší plochy - oblast kolem očí, víčka, nos a ústa.

Masáž pomocí válečku a kamene podporuje cirkulaci krve v pokožce a tím dochází ke zmírnění otoků a zmenšení hlubokých vrásek. Navíc masáž intenzivně uvolňuje svaly v obličeji, na krku a dekoltu a zároveň pomáhá k lepší vstřebatelnosti kosmetických přípravků. Kámen, který byl při výrobě použit, má spoustu pozitivních účinků. Nejen že s ním uvolníte svalové napětí, dokáže uklidnit mysl a uvolnit negativní emoce a podrážděnost. 

Tip: při otocích obličeje nebo v letních měsících je možné skladovat v lednici, kámen pak příjemně chladí. V zimě je naopak příjemné kámen prohřát a udělat si telmou masáž.

Pro lepší "klouzavost" používejte s oblíbeným krémem, sérem nebo olejem.


Upozornění: tyto masážní pomůcky jsou vyrobeny z přírodního minerálu a jsou velmi křehké. Při pádu na zem se mohou rozbít, proto buďte při manipulaci opatrní.

Masáž obličeje - proč se vyplatí?

Pravidelná rychlá masáž Gua Sha poskytuje viditelné výsledky:
• pleť projasní a zdůrazní kontury obličeje
• redukuje jemné vrásky
• zpevňuje a vyhlazuje pokožku
• stimuluje krevní oběh a produkci kolagenu
• urychluje proces odvádění toxinů
• snižuje sekreci kožního mazu a zjemňuje pokožku

Jak připravit pokožku obličeje na masáž?

Důkladně si očistěte obličej a aplikujte na pleť přípravek, po kterém bude kámen hezky klouzat. Vyberte si vhodný hydratační olej nebo krém.


Jak správně masírovat obličej kamenem gua sha?

1. Masáž proveďte po nanesení oleje nebo hydratačního krému.
2. Masáž obličeje provádějte vždy od vnitřní k vnější části obličeje. Začněte na čele a postupně postupujte dolů.
3. Každý tah kamenem opakujte 10 –15krát mírným tlakem. Výjimkou je oblast kolem očí - zde vyvíjejte jemný tlak.


Provádějte masáž gua sha pravidelně a velmi rychle si všimnete výsledků. Vaše pleť bude zářit, bude pevnější a hladší. Zdůrazní se kontura obličeje a sníží se hloubka vrásek. 

 

O kameni:

Avanturínem navazujeme těsné spojení s přírodou, s její oživující energií. Je současně i kamenem klidného spánku, pomáhá zapomenout na drobné starosti všedního dne, umožňuje pustit veškeré problémy z hlavy, uvolnit se. Rozkládá negativní emoce a podporuje duševní zdraví. S jeho pomocí se dokáže člověk rozhodovat rychle a sebevědomě, na základě svého instinktu. Člověku dokáže navracet radost, pokoj a naději.