SADA Gua Sha a roller - Nefrit

319 Kč
Kámen a roller pro masáž tváře a těla
 Zpět na: Tromlované kameny

Sada obsauje masážní kámen a roller z nefritu, rozměr cca : roller 14 x 5,5 cm, gua sha 7 x 4 cm

Gua sha ... masážní kámen na obličej .Gua sha je masážní metoda odvozená z tradice terapeutické čínské masáže. Pravidelná masáž zdůrazňuje kontury obličeje a snižuje hloubku vrásek. Je to skvělý způsob, jak stimulovat vitální energii.

 Gua sha je tradiční čínská metoda terapeutické masáže. Masáž zlepšuje tok lymfy, tvaruje obličej a zlepšuje vstřebávání pečujících produktů. „Gua“ znamená škrábání a „sha“ znamená zčervenání kůže.
Gua Sha  je produkt z přírodního kamene . Tvar kamene není náhodný. Každá hrana slouží k masáži konkrétních částí obličeje: část " srdce" na nos, bradu a obočí, zahnutá boční část na čelo, krk a oblast pod očima a rovná boční část na masáž krku, tváře a čela. Na YouTube naleznete spoustu instruktážních videí.

Masážní váleček je vyroben taktéž z přírodního kamene. Otočné válečky jsou z kamene a tělo rolleru je také z přírodního z kamene, proto s rollerem prosím zacházejte opatrně , vše je křehké . Rollerem si můžete dopřát úžasnou masáž obličeje, krku a dekoltu. Tato masáž podporuje cirkulaci krve v pokožce a tím dochází ke zmírnění otoků a zmenšení hlubokých vrásek. Navíc masáž intenzivně uvolňuje svaly v obličeji, na krku a dekoltu a zároveň pomáhá k lepší vstřebatelnosti kosmetických přípravků.

Pamatujte, že masáž provádíme v řádu několika minut na nakrémovanou pokožku, jen tak jak je nám příjemné. Tlak volíme mírný, jen do zčervenání a prokvení pokožky, ne více.

Masáž obličeje - proč se vyplatí?

Pravidelná rychlá masáž Gua Sha poskytuje viditelné výsledky:
• pleť projasní a zdůrazní kontury obličeje
• redukuje jemné vrásky
• zpevňuje a vyhlazuje pokožku
• stimuluje krevní oběh a produkci kolagenu
• urychluje proces odvádění toxinů
• snižuje sekreci kožního mazu a zjemňuje pokožku

Jak připravit pokožku obličeje na masáž?

Důkladně si očistěte obličej a aplikujte na pleť přípravek, po kterém bude kámen hezky klouzat. Vyberte si vhodný hydratační olej nebo krém.


Jak správně masírovat obličej kamenem gua sha?

1. Masáž proveďte po nanesení oleje nebo hydratačního krému.
2. Masáž obličeje provádějte vždy od vnitřní k vnější části obličeje. Začněte na čele a postupně postupujte dolů.
3. Každý tah kamenem opakujte 10 –15krát mírným tlakem. Výjimkou je oblast kolem očí - zde vyvíjejte jemný tlak.


Provádějte masáž gua sha pravidelně a velmi rychle si všimnete výsledků. Vaše pleť bude zářit, bude pevnější a hladší. Zdůrazní se kontura obličeje a sníží se hloubka vrásek. 

 

O kameni:

 
Nefrit je velmi účinný při emocionálních problémech, přičemž se věří, že dokáže v tomto směru pomoci nastolit stabilitu a harmonii. Síla nefritu se projeví i v mezilidských vztazích a v otázkách lásky.

Pomáhá člověku očistit jeho mysl od negativních myšlenek. Tento kámen také dokáže ochránit člověka před nástrahami okolí.

Nefrit pochází z řeckého slova "nephros", tedy "ledvina", jelikož dokáže léčit ledvinové kameny.  Za dob císařů z Číny, byl tento kámen znamením absolutní moci a bohatství. Dříve z kamene vyráběli poháry na vodu a lidé věřili, že je moc nefritu je uzdraví.
Tento kámen prý přitahuje lásku a finance pro svého majitele.

Nefrit je vhodný k detoxikaci organismu a podporuje celý imunitní systém v těle. Dokáže nastolit stabilitu a harmonii. Nefrit se považuje za kámen, který dokáže posílit vlastní hojivé schopnosti organismu, a tak urychlit celý proces léčení. 

Samotný název už napovídá, že je kámen nejlepším pomocníkem při problémech s ledvinami, dokonce i s močovým měchýřem. Dobrý vliv má na zažívací problémy a chrání srdce a nervový systém. Je také vhodným pomocníkem pro těhotné ženy a malé děti. Velmi účinný je také při emocionálních a psychických problémech. Pokud pomineme různá urologická onemocnění, nefrit je vynikající rovněž při problémech s nespavostí a migrénou.

Znamení : Váhy, Ryby

Čištění a nabíjení: Nefrit je ochranný kámen, proto není jeho čištění ani tak nutné, jelikož nevstřebává tolik negativní energie. Stačí kámen pouze otřít mokrým hadříkem a následně usušit. Nabíjení také není nutné, doporučujeme pouze potřít kámen mátou nebo šalvějí pro zesílení účinku.