Achát zelený plátek - přívěsek

159 Kč
Achát zelený plátek přívěsek
 Zpět na: Lev

Achát

 Achát je kamenem rovnováhy, sebedůvěry a odvahy.

Obnovuje tělesnou energii. Jde o velice stálý kámen, jenž nám dodává citovou, tělesnou a rozumovou rovnováhu. Podporuje sebedůvěru a napomáhá sebepoznání. Pomáhá nám zbavit se negativních emocí jako je zahořklost, zloba, napětí i citové zklamání. Stabilizuje naši auru a chrání nás před stresem. Achát je výborný ochranný kámen pro malé děti. Posiluje rozhodování, odvahu a upřímnost sám k sobě, lásku i odvahuk hledání lásky nové. Pomáhá při citových zklamáních. 

V oblasti zdraví předchází střevním potížím, ulevuje při gastritidě, povzbuzuje trávicí trakt, oči, žaludek a dělohu. Čistí lymfatický systém a slinivku břišní, posiluje krevní oběh, chrání před vznikem kožních chorob a působí na ně.

Achát udržuje stabilitu všude tam, kam jej umístíte a stejně tak i v naší mysli. Tento kámen je vhodný snad pro každého a svou příjemnou, harmonizující energií si získá srdce každého. Posílí sebedůvěru i vnitřní sílu. Má velmi široké využití zejména v psychické oblasti. S achátem se už nikdy nebudete cítit méněcenní.

ZNAMENÍ: Býk, Panna, Lev, Ryby, Štír, Vodnář

Nabíjení a čistění: Acháty čistíme proudem vlažné vody, nebo je ponecháme přes noc v misce vody společně s křišťálem. Všechny druhy achátů nabíjíme na přímém slunci, kromě ohnivého achátu, který se doporučuje nabíjet ve stínu.

Jednotek v balení:1