Achát peříčkový - drúza

159 Kč
Achát peříčkový - kámen síly, ochrany a harmonie
 Zpět na: Panna

Achát je kamenem síly, ochrany a harmonie. Ve starověku byl používán jako talisman, který měl chránit před horečkami a také měl zmírňovat žízeň. Achát dodává sílu, odvahu, jistotu a posiluje sebedůvěru tím, že nám pomáhá přijímat se takoví, jací jsme. Zmírňuje pocity méněcennosti, komplexy, stres a čistí auru odstraňováním negativních energií. Také nám pomáhá odstraňovat vnitřní napětí, pocity zloby, naštvání a negativní emoce. Těhotným ženám se doporučuje nosit ho při sobě pro ochranu plodu, dětem zase na odehnání strachů a zlých snů.

Achát je kamenem odpuštění a pokud nám někdo ublížil, pak právě achát nám pomáhá při cestě za odpuštěním. Tím, že někomu odpustíme, pomůžeme totiž hlavně sami sobě. Achát nám také pomáhá chápat, proč se nám v určitou chvíli děje to, co se děje, a i když se nám to třeba v ten moment nelíbí, později s jeho pomocí zjistíme, že to vlastně bylo to nejlepší, co se nám mohlo stát. Je to kámen přátelství, který nejen že nám pomůže poznat pravého kamaráda od toho nepravého, ale také nám pomáhá s navozováním nových přátelství, je tak vhodný pro všechny, kteří mají obecně s navozováním nových vztahů problém. ? Pomáhá nám přijímat lásku a odstraňuje citové bloky bránící nám milovat. Achát dále zlepšuje koncentraci a paměť a pomáhá nám rozvíjet analytické myšlení.

Zdravotní účinky: Achát působí proti nespavosti, podporuje funkci ledvin a detoxikuje tělo. Má příznivý vliv na dělohu a onemocnění očí. Je vhodný pro řešení trávících problémů, pomáhá při problémech se žaludkem i s poruchami příjmu potravy včetně mentální anorexie. Působí proti kožním problémům a dále se používá pro posilnění slinivky a zmírnění bolestí a projevů alergií.

Znamení: Býk, Blíženci, Ryby, Panna, Štír, Kozoroh

Nabíjení: Achát patří ke kamenům, které nabíjíme na slunci. Můžeme ho vystavit na libovolnou dobu přímému slunečnímu záření.

 

Každý kus je originální výtvor jedinečnosti přírody, mějte proto na paměti, že žádný kus nemůže být stejný.

Uvedená cena je za 1 ks kamene, rozměr cca 5 x 3 cm