Šungit

39 Kč
Skladem
Kámen, který vstřebá všechno špatné
 Zpět na: Ryby

Šungit je silný ochraňující kámen, dobíjí energií, čistí, regeneruje a léčí. Geologicky jde o nejstarší horninu na Zemi. Nosí v sobě moudrost, kterou předává svému majiteli. Pomáhá nám uvědomit si, co v životě skutečně chceme a poskytuje nám nadhled, rozhodnost a duševní klid.  Má velice silnou energii a proto bývá pro hlubokou meditaci využíván jako kyvadlo. Přitahuje šťastné události a kladně naladěné lidi. Tvoří účinnou bariéru proti negativním vlivům. Šungit má spoustu vynikajících vlastností. Mimo jiné zmírňuje patogenní vlivy televizorů a počítačů. Vstřebává do sebe negativní vlivy okolí. Přetvoří špatné energie na pozitivní. Má schopnost pohlcovat elektromagnetické záření.
Šungitu se připisují vlastnosti kamene, který do sebe vstřebává všechno negativní, škodlivé a špatné a současně soustřeďuje, obnovuje a zmnožuje všechno dobré a užitečné a to jak v lidském organismu, tak i v okolním prostředí. 

Šungit - věčný kámen zdraví, čistí a dezinfikuje vodu, harmonizuje člověka i prostředí. Pomáhá předcházet nachlazení, léčí kožní onemocnění a zpomaluje růst rakovinotvorných buněk. Omlazuje vlasy a pleť a má vliv na správnou činnost žaludku. Dokáže bojovat proti impotenci a uzdravuje slinivku břišní, žlučník, játra a ledviny. Taktéž působí proti chudokrevnosti.

Znamení:Rak, Panna, Ryby

Čištění a nabíjení : čistíme proudem tekoucí vody a nabíjíme na přímém slunečním světle

Tyto kameny mají rozměr 3-4 cm.

 

Šungit je vhodný pro přípravu harmonizující vody!

Šungit aktivuje strukturu vody a mění ji na biologicky aktivní. Takto připravená voda pomáha při léčbě různých zánětlivých onemocnění, Zlešuje hojení jizev, atopických ekzémů, posiluje imunitu při virových onemocněních, Zlepšuje hybnost kloubů, je vhodná při onemocněních látkové výměny. Má mírné anestetické účinky při popáleninách, zlepšuje elasticitu pokožky, omlazuje, posiluje kořínky vlasů. Šungit má výraznou schopnost absorbovat látky, které se ve vodě nacházejí: těžké kovy, fenoly, pesticidy, pohlcuje i viry a bakterie.

Použití: Na dno čisté skleněné nádoby nasypte několi kamenů šiungitu, zalijte studenou čistou vodou a nechte odstát nejlépe víve než 2 hodiny.