Avanturín-surový

49 Kč
Skladem
Avanturín
 Zpět na: Střelec

Avanturínem navazujeme těsné spojení s přírodou, s její oživující energií. Je současně i kamenem klidného spánku, pomáhá zapomenout na drobné starosti všedního dne, umožňuje pustit veškeré problémy z hlavy, uvolnit se. Rozkládá negativní emoce a podporuje duševní zdraví. S jeho pomocí se dokáže člověk rozhodovat rychle a sebevědomě, na základě svého instinktu. Člověku dokáže navracet radost, pokoj a naději. Dále tento kámen energeticky stimuluje fyzický růst dětí a mladistvých. Taktéž napomáhá duševnímu vývoji dítěte a zmírňuje příznaky hyperaktivity.    

Léčebné využití:   Avanturín pomáhá zejména při onemocněních, které se týkají srdce a při snižování vysokého krevního tlaku. Účinně bojuje proti vysokému cholesterolu a stejně účinně snižuje příliš vysokou chuť k jídlu. Reguluje a upravuje funkci štítné žlázy a nadledvinek. Posiluje také imunitní systém a funkci nervového systému. Zvyšuje flexibilitu a celkový výkon našich svalů. Zlepšuje zrak a pomáhá ulevit od nevolnosti. Účinný je také při bolestech zad, zejména v oblasti beder.     

Další druhy a barvy:       Zelený avanturín, Modrý avanturín 

Znamení zvěrokruhu:   Býk, Rak, Střelec   

Nabíjení a čistění: Pár minut pod prodem vlažné vody, nebo přes noc v misce vody splečně s křišťálem. Všechny druhy můžeme nabíjet libovolně dlouho na přímém slunci.   

Jednotek v balení:1