Sada léčitelská

289 Kč
 Zpět na: Tématické sety

Minerály jsou v rozměru 3-4 cm,jsou vhodné pro energetické masáže, reiki, terapie a nebo je můžete jen hladit v dlaních apoužít jako hmatku.

Jsou také zajisté hezkým energizujícím doplňkem do interiéru.

Použité kameny růženín, ametyst a křišťál jsou vždy z jedné strany leštěné.

Růženín harmonizuje a na jemné, ženské úrovni léčí srdce, pro které je pohlazením. Učí nás nesobecké lásce, oživuje fantazii, tvořivého ducha, přináší inspiraci. Na duchovní cestě nás provází jako strážce, který nás chrání před vším hrubým, kterým bychom se na naší cestě brzdili. Vyrovnává srdeční rytmus, čistí, pomáhá při nespavosti, při léčbě neplodnosti a mnohem více.

Ametyst je kamenem duchovní čistoty a meditace, náleží 7. čakře. Napomáhá meditaci, umožňuje přístup k jiným dimenzím bytí. Působí proti bolestem jak na fyzické, tak na psychické úrovni. Napomáhá při odvykání na závislostech. A mnohem více...

Křišťál působí jako katalyzátor, který v nás urychuje výměnu energií, podněcuje inspiraci a intuici, působí jako zrcadlo naší duše. Přináší světlo, čistí auru, odstraňuje blokády, harmonizuje. Pomáhá při řadě zdravotních potíží, zesiluje vlastnosti ostatních minerálů. Rozsah použití je široký, jde o nejuniverzálnější kámen.