Náramek s labradoritem

429 Kč
Skladem
Labradorit je kamenem štěstí, uvědomění a harmonie.
 Zpět na: Náramky

Nastavitelný náramek s 4 mm korálky labradoritu.

Labradorit je také kamenem intuice, meditace a aury. Pomáhá vyvolat vzpomínky, které dávno zapadly kamsi hluboko do paměti. Zklidňuje mysl a podporuje nás v uskutečňování snů. Uklidňuje hyperaktivní mysl a podporuje představivost, nové nápady. Navrací do života radost a spontánnost. Eliminuje emocionální únavu z každodenního života. Hledá příčiny nerovnováhy. Přináší jasnost a moudrost do každodenního dne. Je to spirituální kámen šamanů, kouzelníků a světců. 

Odstraňuje stres a deprese. Zmírňuje pocity chladu, chrání před nachlazením. Působí na bolesti páteře, kostí, zubů, revma, vysoký krevní tlak a nemoci srdce. Pomáhá při potížích s dýcháním, trávením i při menstruačních bolestech.

Kámen s mystickou silou a proměnlivými kovovými odlesky, které daly podstatu jeho názvu. Bývá také označován jako nositel světla. Dostává do rovnováhy fyzickou i éterickou sféru těla. Dokáže napojit na vyšší energii a chrání tu osobní. Přináší vytrvalost, svobodu a schopnost přizpůsobení se různým životním situacím.

Labradorit potlačuje strach, nejistotu a pomáhá se vyrovnat se zklamáním. Rozvíjí intuici i schopnost analýzy, čímž propojuje intelektuální pohled s tím intuitivním. Zklidňuje příliš aktivní mysl, rozvíjí představivost a duševní dary. Prohlubuje meditaci a odstraňuje z našeho vědomí cizí myšlenky, představy i názory.

 

Znamení: Střelec, Kozoroh, Ryby, Vodnář

 

Čištění a nabíjení: labradorit čistíme pod proudem tekoucí vody, nabíjíme na nepřímém slunci, nebo v misce s vodou na slunci přímém, po dobu cca jedné hodiny.