Náhrdelník křišťál s turmalínem

189 Kč
Skladem
Talisman ochrany a porozumění
 Zpět na: Řetízky a náhrdelníky
Délka náhrdelníku : 45 cm
 
Křišťál s vrostlicemi turmalínu v sobě kombinují vlastnosti křišťálu a černého turmalínu (skorylu), a tyto vlastnosti vzájemně doplňují a posilují, představují tak harmonickou jednotu protikladů.
 
Turmalín nám pomáhá zbavit se zlozvyků, které stojí v cestě našemu rozvoji, pomáhá nám uvědomit si vlastní chyby a nedostatky, na druhé straně křišťál v nás povzbuzuje odhodlání pracovat na sobě a očistit se.
 
Turmalínový křišťál napomáhá překonávat lítost a zášť, odpouštět zrady a podvody, které nám způsobili naši blízcí. Také pomáhá odstraňovat blokády v soužití mezi manželi a mezi rodiči a dětmi, pomáhá nám najít cestu k porozumění a lásce.
 
 
Ve fyzické oblasti ulevuje křišťál s vrostlicemi turmalínu od bolestí hlavy, žaludečních a střevních obtíží a od bolestí páteře. Pomáhá při srdečních problémech a problémech krevního oběhu.
 
Černý turmalín (skoryl) v nás podporuje sebekontrolu, disciplínu, vážnost, cílevědomost a zdravou ctižádost. Zklidňuje při stresu a uvolňuje napětí z přepracování. Pomáhá nám zanalyzovat vlastní chyby, pomáhá nám najít správný směr a chrání nás před negativními myšlenkami.
 
Skoryl je silný ochranný kámen, který nás chrání před vnějšími vlivy prostředí, a také před vnějšími lidskými vlivy. Skory se chová, jako ochranný štít, vnější negativní energii odpuzuje, odklání a rozptyluje před prostoupením do naší aury. Je to vhodný kámen do prostoru určenému ke spánku, skoryl celý prostor pročistí, a tím napomáhá klidnému a nerušenému spánku.
 
Křišťál symbolizuje světlo na zemi, jeho očistnou a léčivou energii. Křišťál je “kámen kamenů”. Působí jako filtr, odebírá nám negativní energii a nabíjí nás tou pozitivní.