Řetízek s přívěskem z kunzitu

539 Kč
485 Kč
Ušetříte:
54 Kč
Kámen pro harmonické vztahy
 Zpět na: Řetízky a náhrdelníky
Nádherný, jedinečný přívěsek z přírodního kunzitu na řetízku z chirurgické oceli.
Rozměry: řetízek 45 cm, přívěsek 1 x 1,2 cm.
 
Kunzit podporuje láskyplnou energii a duchovní sílu. Pomocí hluboké lásky dokáže odbourat téměř jakýkoliv blok. Očišťuje auru a uklidňuje negativní i melancholické myšlenky. Vede nás k nadhledu a soucitu s druhými. Je vhodný pro harmonické vztahy nebo k uklidnění partnerských hádek.
Kunzit v sobě snoubí lásku a duchovní sílu. Odstraňuje negativní emoce. Posiluje v nás pokoru a oddanost pravdě. Potlačuje naše ego, čímž nám pomáhá vcítit se do pocitů našich blízkých, zvyšuje naši empatii a toleranci. To vede ke zlepšení našich vztahů, zejména partnerských. Pomáhá nám umět ustoupit a podívat se na problémy s nadhledem, což pomáhá k lepší komunikaci a k vzájemné úctě.
Kunzit nás v komunikaci učí zdrženlivosti a brání v užívání hrubých výrazů, pomáhá nám projevovat niterné pocity. Očišťuje naši auru od negativního vlnění. Chrání před elektromagnetickým zářením. Tiší negativní myšlenky a splíny, dodává nám naději, že se vše nepříznivé obrátí k lepšímu. Kunzit je vhodný k relaxacím, pro ochranu a k uzemnění.
 Kunzit chrání před zúžením cév a podporuje činnost srdce. Uvolňuje svaly a křeče, zmírňuje neuralgické bolesti, mírní bolesti kloubů. Snižuje vysoký krevní tlak, reguluje hladinu hormonů a funkci štítné žlázy. Posiluje naší imunitu a harmonizuje psychiku, zatíženou přemírou stresu.
 
Znamení: Býk, Váhy, Ryby
 
Čištění a nabíjení: V misce s vodou přes noc. Nabíjíme na denním světle.