Zlatý řetízek s růženínem

499 Kč
449 Kč
Ušetříte:
50 Kč
Skladem
Elegantrní náhrdelník s přírodním minerálním kamenem
 Zpět na: Řetízky a náhrdelníky

Náhrdelník univerzální velikosti 38-46 cm, z rhodiovaného bižuterního kovu zlaté barvy s krystalem růženínu.

Jedinečný kousek, který upoutá pozornost.

O kameni:

Růženín v nás probouzí něžnost, přátelství a lásku. Pomáhá projevit dosud ukrývané city. Růženín prohlubuje i vnímavost našich smyslů k umění, zejména hudbě, oživuje v nás fantazii, bohatou inspiraci a tvořivého ducha. Jedná se o jeden z nejdůležitějších krystalů pro srdce a srdeční čakru. Pokud k sobě chcete přilákat lásku, není lepší minetrál než růženín.  

Růženín má také spoustu léčebných účinků: reguluje srdeční rytmus a pomáhá při nespavosti. Dále pomáhá při léčení nemocí pohlavních orgánů, u žen i mužů, a nepolodosti. Vydatnou pomocí je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie. Vnitřeně užívaná růženínová voda neutralizuje jedy, které svými myšlenkami, jednáním a špatnou životosprávou v sobě denně hromadíme. Povrchově léčí kožní záněty.

 

Rady jak správně pečovat o tento šperk, aby zůstal stále krásný:

  • Bižuterie je vyráběna z křehkého materiálu, proto je důležité s ní zacházet opatrně a přiměřeně. Při špatné manipulaci se může poškodit či rozbít. Vzhledem k tomu, že se jedná o bižuterii a ne drahé kovy, jako je například stříbro, dochází nošením k opotřebení povrchové úpravy a při špatné manipulaci s nimi a nevhodném zacházení může docházet až k nežídoucí ztrátě lesku či k odbarvení. Bižuterie se poškodí zejména dojde- li ke styku s vodou a chemikáliemi.
  • Není proto vhodné se s bižuterními předměty koupat, sprchovat, mýt nádobí, neodborně je ošetřovat chemickými přípravky, zbytečně je nevystavovat působení parfémů, krémů, chlóru, alkoholu, lázeňských a minerálních vod a podobným vlivům.
  • U některých osob může k poškození povrchové úpravy dojít také vlivem působení agresivního potu, k tomuto jevu také dochází u osob požívajících léky.
  • Pro rhodiované výrobky není vhodné čištění abrazivními materiály.K běžnému čištění postačí jemná čistící tkanina. K důkladnějšímu čištění a odstraňování nečistot je vždy doporučeno vyhledat pomoc odborníka a svěřit mu šperky na čištění. 
  • Bižuterie je vyráběná z testovaných antialergických materiálů, proto je pravděpodobnost alergické reakce minimální. Pokud by však i přesto došlo k alergické reakci, nedoporučujeme výrobek dále nosit. 
  • Důležité je i odpovídající uložení šperků a bižuterie. Neponechávat dočasně odloženou bižuterii na přímém slunci. Bižuterii si připínejte až jako poslední a to až po použití veškeré kosmetiky, krémů, laků na vlasy a parfémů.