Gua sha - měsíček z modrého avanturínu

299 Kč
Skladem
Kámen pro masáž tváře
 Zpět na: Masážní pomůcky

Gua sha- masážní kámen z modrého avanturínu, rozměr cca : 8 x 3,5 cm.

Gua sha ... masážní kámen na obličej .Gua sha je masážní metoda odvozená z tradice terapeutické čínské masáže. Pravidelná masáž zdůrazňuje kontury obličeje a snižuje hloubku vrásek. Je to skvělý způsob, jak stimulovat vitální energii.

Gua sha je tradiční čínská metoda terapeutické masáže. Masáž zlepšuje tok lymfy, tvaruje obličej a zlepšuje vstřebávání pečujících produktů. „Gua“ znamená škrábání a „sha“ znamená zčervenání kůže.
Gua Sha  je produkt z přírodního kamene . Tvar kamene není náhodný. Každá hrana slouží k masáži konkrétních částí obličeje: část " srdce" na nos, bradu a obočí, zahnutá boční část na čelo, krk a oblast pod očima a rovná boční část na masáž krku, tváře a čela. Na YouTube naleznete spoustu instruktážních videí.

Masážní váleček je vyroben taktéž z přírodního kamene. Otočné válečky jsou z kamene a tělo rolleru je také z přírodního z kamene, proto s rollerem prosím zacházejte opatrně , vše je křehké . Rollerem si můžete dopřát úžasnou masáž obličeje, krku a dekoltu. Tato masáž podporuje cirkulaci krve v pokožce a tím dochází ke zmírnění otoků a zmenšení hlubokých vrásek. Navíc masáž intenzivně uvolňuje svaly v obličeji, na krku a dekoltu a zároveň pomáhá k lepší vstřebatelnosti kosmetických přípravků.

Pamatujte, že masáž provádíme v řádu několika minut na nakrémovanou pokožku, jen tak jak je nám příjemné. Tlak volíme mírný, jen do zčervenání a prokvení pokožky, ne více.

Masáž obličeje - proč se vyplatí?

Pravidelná rychlá masáž Gua Sha poskytuje viditelné výsledky:
• pleť projasní a zdůrazní kontury obličeje
• redukuje jemné vrásky
• zpevňuje a vyhlazuje pokožku
• stimuluje krevní oběh a produkci kolagenu
• urychluje proces odvádění toxinů
• snižuje sekreci kožního mazu a zjemňuje pokožku

Jak připravit pokožku obličeje na masáž?

Důkladně si očistěte obličej a aplikujte na pleť přípravek, po kterém bude kámen hezky klouzat. Vyberte si vhodný hydratační olej nebo krém.


Jak správně masírovat obličej kamenem gua sha?

1. Masáž proveďte po nanesení oleje nebo hydratačního krému.
2. Masáž obličeje provádějte vždy od vnitřní k vnější části obličeje. Začněte na čele a postupně postupujte dolů.
3. Každý tah kamenem opakujte 10 –15krát mírným tlakem. Výjimkou je oblast kolem očí - zde vyvíjejte jemný tlak.


Provádějte masáž gua sha pravidelně a velmi rychle si všimnete výsledků. Vaše pleť bude zářit, bude pevnější a hladší. Zdůrazní se kontura obličeje a sníží se hloubka vrásek. 

 

O kameni:

Avanturínem navazujeme těsné spojení s přírodou, s její oživující energií. Je současně i kamenem klidného spánku, pomáhá zapomenout na drobné starosti všedního dne, umožňuje pustit veškeré problémy z hlavy, uvolnit se. Rozkládá negativní emoce a podporuje duševní zdraví. S jeho pomocí se dokáže člověk rozhodovat rychle a sebevědomě, na základě svého instinktu. Člověku dokáže navracet radost, pokoj a naději. 

Jednotek v balení:1