Obelisk - růženín

119 Kč
Hrot z růženínu, kamene lásky, dobra a trpělivosti
 Zpět na: Obelisky

Tento konkrétní obelisk-špice má rozměr 4,8 x 1,5 cm, váha 16 gramů.

 Růženín v nás probouzí něžnosti, přátelství a lásku. Pomáhá projevit dosud ukrývané city. Růženín prohlubuje i vnímavost našich smyslů k umění, zejména hudbě, oživuje v nás fantazii, bohatou inspiraci a tvořivého ducha. Jedná se o jeden z nejdůležitějších krystalů pro srdce a srdeční čakru. Pokud k sobě chcete přilákat lásku, není lepší minetrál než růženín.  

Růženín má také spoustu léčebných účinků: reguluje srdeční rytmus a pomáhá při nespavosti. Dále pomáhá při léčení nemocí pohlavních orgánů, u žen i mužů, a nepolodosti. Vydatnou pomocí je i při krevních onemocněních, jako je anémie a leukémie. Vnitřeně užívaná růženínová voda neutralizuje jedy, které svými myšlenkami, jednáním a špatnou životosprávou v sobě denně hromadíme. Povrchově léčí kožní záněty.

Také se doporučuje umístit větší kus růženínu do blízkosti přístrojů, které produkují elektromagnetické záření, jako je televize a počítač.     


Znamení:  Býk a Váhy     

Čištění a nabíjení: U kamenů pro léčení provádíme očistu vodou po každém použití!  U kamenů do bytových prostor jednou týdně.

Nabíjíme jej na nepřímém slunci. Oživuit jejich energii také můžeme, přechováme-li je na drůze křišťálu nebo ametystu. 

 

  •     Léčitelské a masážní hůlky jsou tradičními pomůckami šamanů a léčitelů již od starověku. Masážní hůlky mají schopnost soustřeďovat energii ve své špičce. Čistí a rozpouští energetické blokády na všech úrovních. Pokud je hůlka používána pro léčení, platí pro ni potřeba pravidelného čištění a nabíjení dvojnásobně. 

  

Jednotek v balení:1