Srdce - magnezit

279 Kč
Skladem
Kámen harmonie a klidu
 Zpět na: Srdce

Srdce má rozměr cca 4 cm, lze jej použít jako hmatku nebo krásnou, harmonizující dekoraci.

Magnezit je kámen klidu, harmonie a souladu. Učí, jak si zachovat chladnou hlavu, jak udržet emoce na uzdě a projevovat navenek pravdu svého srdce. Kuličky bílého magnezitu jsou navlečeny na odolné pružné gumičce, velikost je univerzální.

Bílý magnezit je přiřazován k planetě Měsíci a elementu vody. Disponuje vibracemi, které tiší emoce a rozbouřené city. Podporuje odolnost vůči emocionálnímu stresu a je velice vhodný pro nervózní, přecitlivělé a ustrašené jedince, neboť výrazně zklidňuje a napomáhá člověku podívat se na stresující situace nebo vztahy s patřičným odstupem. 

Magnezit působí na lidský mozek. Uvádí energie obou hemisfér do klidu, harmonie, souladu. V podstatě lze jeho působení shrnout do jediného slova - Mírotvůrce. Přináší klid, mír a schopnost tolerance jak člověku samotnému, tak všem okolo něj. Díky tomu, že zklidňuje mysl, emoce a city, je vhodným kamenem pro ty, kdo chtějí meditovat, a přitom je jejich vlastní mysl stále ruší. Říká se, že magnezit podporuje jasnovidnost.

Magnezit příznivě ovlivňuj kosti, zuby, nehty, ukládání hořčíku v krvi, detoxikaci, žaludek, střeva, křečové žíly, močových měchýř,ledviny, bolesti hlavy a migrény. Urychluje metabolismus tuků a působí jako prevence proti srdečním poruchám.

Znamení: váhy, vodnář, beran

Čištění a nabíjení: magnezit se čistí proudem vody. Nejvhodnější je nabíjet jej za svitu měsíce nebo na nepřímém denním světle, můžeme jen nabíjet také společně v misce s křišťály.